O nas

Spółka powstała jako Faktoria 3 w sierpniu 2007 r. Pod tą nazwą funkcjonowała przez 4 lata realizując wiele projektów szkoleniowych.

W 2011 roku zajęliśmy się również doradztwem biznesowym i przyjęliśmy obecną nazwę Direction Group Poland sp. z o.o. – (DGP). Zrealizowaliśmy projekty w kilku dużych firmach dotyczące wykonywania szkoleń, doradztwa i wspierania wprowadzania zmian opartych na koncepcji ,,lean management’’ (tzw. Zarządzanie wyszczuplające).

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce przeprowadzamy testy kompetencji pracowników metodą D3. Zatrudniamy certyfikowanych trenerów, którzy wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie realizują również inne szkolenia z zakresu HR.

Osobom indywidualnym proponujemy szeroki wybór szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Pokazujemy aktywne metody poszukiwania pracy i sposoby zwiększenia swoich szans na znalezienie zatrudnienia.

Naszym najnowszym przedsięwzięciem są badania lojalności klientów realizowane metodą NPS®. Dowiedziono bowiem, że istnieje bezpośrednia zależność pomiędzy wzrostem firmy a tym, co myślą i jak zachowują się klienci. Metoda doskonale sprawdza się również przy badaniu lojalności pracowników każdej firmy. Do realizacji tego projektu stworzyliśmy własne call center i unikatowe oprogramowanie, które pozwala na automatyzację procesów pozyskiwania wyników z przeprowadzanych badań.

Od kilku lat firma prowadzi również obsługę handlowo – marketingową serwisu rekrutacyjnego PRACATOBIE.PL.

Badania NPS

NPS

Nasz adres

Direction Group Poland Sp. z o.o.
ul. Andersa 38, IV piętro
15-113 Białystok
woj. podlaskie

Dane kontaktowe

tel. 85 662 37 40
fax. 85 662 37 41
www.directiongroup.pl
nps@directiongroup.pl
biuro@directiongroup.pl

Dojazd

Nasi Partnerzy

Copyright © Direction Group Poland 2021

Przejdź do góry