Sekret sukcesu firmy zależy od pracowników. Pomożemy Ci znaleźć właściwych.

Rekrutacja

Oferujemy pełen zakres usług w obszarze rekrutacji; posiadamy profesjonalny warsztat i narzędzia, które dobieramy indywidualnie do potrzeb określonego procesu rekrutacji:

Chcesz znaleźć odpowiednich pracowników?

Powierz to zadanie profesjonalistom

Edycja ogłoszenia rekrutacyjnego w serwisie www.pracatobie.pl

Konsultant przy współpracy z Klientem redaguje treść ogłoszenia rekrutacyjnego skierowanego do potencjalnej grupy kandydatów. Aplikacje spływają bezpośrednio na e-mail Klienta.

Rekrutacja internetowa

Podstawowy poziom rekrutacji poprzez serwis www.pracatobie.pl i dedykowaną bazę kandydatów – zapewniający dotarcie i pozyskanie maksymalnie dużej liczby osób zainteresowanych pracą na oferowanym stanowisku – współpraca polega w tym przypadku na zebraniu puli kandydatów posługując się dostępnymi dla portalu narzędziami (ogłoszenie, mailing, filtracja ELEKTRONICZNEJ BAZY DANYCH), spośród których wybierane są aplikacje osób, z którymi spotka się Klient – preselekcja.

Rekrutacja wspomagajaca

wszelkie działania wspomagające systemy rekrutacji realizowane przez Klienta własnymi siłami. Najczęściej są to testy kompetencji osobistych bądź schematów zachowań mające na celu pomoc przy podejmowaniu ostatecznych decyzji (koszt od 320 do 780 zł netto za osobę badaną w zależności od wybranego wariantu badań) lub wsparcie na dowolnym etapie rekrutacji (np. udział w wywiadzie rekrutacyjnym).

Rekrutacja powszechna - poziom podstawowy

Działania rekrutacyjne polegają na pozyskaniu kandydatów do procesu rekrutacji poprzez serwis www.pracatobie.pl. Z wybranymi kandydatami przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne mające określić poziom ich umiejętności, kwalifikacji zawodowych i osobistych pod kątem przydatności na oferowanym stanowisku. Klientowi zostają przedstawione minimum 2 – 3 osoby spełniające jego deklarowane wymagania.

Rekrutacja powszechna - pełna

Skierowana do maksymalnie szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych, gdzie pierwszym filtrem kandydatów jest sama treść ogłoszenia. Zaletą tych działań jest całkowite odciążenie Klienta z procesu rekrutacji – decyduje on o wyborze pracownika z minimum dwóch przedstawionych mu kandydatur, które zostaną wybrane w procesie oceny ich kompetencji zawodowych i osobowościowych. Zakres działania obejmuje poziom podstawowy rekrutacji powszechnej oraz dodatkowo badania profili osobowych przy użyciu baterii testów psychologicznych i opracowanie profili przydatności tych osób. Każdy proces rekrutacji, w wyniku którego Klient zatrudni pracownika podlega 3 -miesięcznej gwarancji w zakresie wymagań określonych w zleceniu.

Direction Group Poland jest firmą zajmującą się szkoleniami i doradztwem biznesowym.

Dane kontaktowe

 • Lokalizacja

  ul. Andersa 38 IV piętro
  15-113 Białystok

 • Wyślij wiadomość

  biuro@directiongroup.pl

 • Zadzwoń do nas

  85 662 37 40

Copyright © 2023 Direction Group Poland, Wszelkie prawa zastrzeżone